Kontakt
maria@maniaevent.pl
+48 667 631 717

Otwarcie firmy La Sad

fot. Ł.Król
Kategorie: • by Komentarze ()

Otwarcie  nowej siedziby firmy zwieńczone wieczornym bankietem dla 600 gości w hali sortowni owoców zorganizowany w 10 dni. To wyzwanie, którego podjęliśmy się we wrześniu 2013 roku produkując uroczystą inaugurację nowej sortowni owoców La Sad.  Zadanie było trudne – zaaranżowanie  ponad 4000 m2  działającej sortowni na dwóch poziomach na potrzeby koncertu oraz eleganckiego bankietu dla gości VIP. Motywem przewodnim było nic innego jak – grójeckie jabłko pojawiąjące się zarówno w grafice jak i ręcznie przygotowanej scenografii i kwiecisto-owocowych aranżacji.  Gościem wieczoru był Robert Rozmus w kabaretowym repertuarze.

W otwarciu firmy La Sad: w ciągu dnia, podczas części oficjalnej, zwiedzania sortowni i części grillowej oraz w bankiecie i atrakcjach wieczoru uczestniczyło ponad 600 osób.

To event, który zaliczamy do realizacji z cyklu „super last minute”, której sukcesem okazała się nie tylko organizacja w niewiele ponad tydzień, lecz także wydarzenie, które idealnie wpasowało się klimat miejsca – grójeckiej wsi, otoczonej sadami, gdzie natura dyktuje rytm życia.